היי!

אני חגי לפלר, בוגר לימודי תזונה במכללת וינגייט, טבעוני  שמאוד אוהב לרוץ למרחקים ארוכים (מרתון ת"א ומרתון פריז) ואוהב מאוד להתאמן בחדר כושר וגם קצת לעמוד על הידיים.

אני מבשל ומצלם את כל המתכונים בבלוג ולעיתים גם אוכל אותם.

אני מאמין שספורט אמור בראש ובראשונה לגרום לך להרגיש טוב (מאוד) ובמקביל לגרום לגוף להיות בריא יותר וגם להראות טוב יותר.

השילוב של ספורט עם תזונה טבעונית הוא בעיני שילוב מנצח שדרכו אפשר לשפר את הביצועים, את הבריאות הכללית ועל הדרך לגרום לעולם להיות מקום טוב יותר.

בבלוג שלי אני מפרסם מתכונים טבעונים קלים, מזינים מאוד ובעיקר טעימים בשילוב עם תזונאית קלינית.

אחרי הרבה שנים בעיתונות ממוסדת (ידיעות אחרונות וYnet ) החלטתי לשנות כיוון ולפתוח בלוג אישי שירכז את כל הדברים שאני אוהב: אוכל ופיטנס.

בעל הטור "ספורטאי טבעוני" ב Ynet  אוכל.

מנהל דפי פייסבוק ואינסטגרם, בלוגים ומפתח מתכונים בריאים לחברות מסחריות וגם עורך סדנאות בישול לאנשים המעוניינים לעשות שינוי בגופם רק מתזונה טבעונית.

 

 

View this post on Instagram

 

צריך להגיד תודה >>> תודה לכם על שנה מופלאה תודה שהפכתם אותי לבלוגר במשרה מלאה תודה שעקבתם באדיקות אחרי המתכונים שלי תודה ששאלתם והתווכחתם איתי על בישולים, על תזונה בהודעות, בטלפונים וגם בפגישות אחד על אחד. תודה על שהכרתי אנשים חדשים בתעשיית הפרסום, המזון, הספורט והתקשורת. תודה על חברים חדשים וישנים שהבלוג יצר לי תודה שהפכתם אותי למי שאני היום 🙏 שתהיה לכולנו שנה של הצלחה, של השגים, אהבה, חמלה והמון אוכל טוב. אוהב חגי הספורטאי הטבעוני

A post shared by חגי לפלר הספורטאי הטבעוני (@haggai_leffler) on